Мрієте опинитись на пісчаному пляжі, зануритись у тепло сонячних променів та забути про всі тривоги та турботи? Отже, прийшов час відпочити від напружених сірих буднів, відновити сили та зарядитись новими емоціями.

Задумавшись про відпочинок, відразу слід вирішити масу запитань — про вибір оптимального місця  для його проведення, країни та готелю, які б найбільше відповідали Вашим вимогам. Якщо ж Ви  ще не визначились, то чудовий варіант для проведення ідеальної відпустки можна підібрати  на сайті «Першого Туристичного Агентства».

Обирайте відпочинок у нас

Тури по Європі. Це чудова можливість відкрити для себе світ — побувати у найвизначніших місцях Європи, на власні очі переконатись у величі старовинних архітектурних пам"яток та черпнути нових сил та натхнення.

Тури Україною. Не обов'язково відправлятись за кордон, ми здивуємо Вас неперевершеною красою своєї країни, покажемо неймовірні її куточки та відкриємо незнані досі місця. Відпочинок у Карпатах, екскурсійна програма до Львова чи Одеси допоможуть проникнутись їх таємничою атмосферою та оцінити красу рідних просторів.

Відпочинок на морі. Пляжі, шум моря та крик чайок — ідеальна картина відпочинку. А куди їхати — підкорювати нові простори Чорного моря чи на закордонні курорти — вибір за Вами. Ми ж забезпечимо Вас найкращими готелями та умовами.

Гірськолижні курорти. Їх оберуть любителі зимових видів відпочинку, екстриму та нових вражень. Найсучасніші гірські курорти з розвиненою інфраструктурою — до Ваших послуг.

Дитячі та підліткові табори. Подаруйте своїм дітям яскраві емоції та незабутні враження про літо. Нові знайомства, цікаве проведення вільного часу, активний відпочинок та щоденний контакт з природою у найкращих таборах матимуть неабиякий позитивний вплив на Вашу дитину.

Морські круїзи. Це — ідеальний відпочинок для любителів морської романтики та справжніх поціновувачів неповторного духу пригод.

Ми забезпечимо Вас авіаквитками та хорошим настроєм, адже «Перше Туристичне Агентство» працює лише заради Вашого комфорту.

Наші працівники підберуть путівку для проведення незабутньої відпустки, спогади про яку зігріватимуть душу ще довгий період часу. Білосніжні пісчані пляжі, живописні пейзажі, сучасні курортні центри, чисте повітря, безліч цікавих країн та міст чекають на Вас. Обирайте місце для відпустки у нас, адже Ви заслуговуєте на комфортний, яскравий та здоровий відпочинок. Наші партнери: